Girişimcin kadar zenginsin

Adana Hacı Sabancı Organize Bölgesi (AHOSB) Başkanı Bekir Sütçü, ekonomilerde gelişmeyi sağlayacak en önemli unsurun iyi iş fikri olan girişimci olduğunu söyledi.

“Bugünün dünyasında finanstan pazara her şeye ulaşabilmek zor değil. Akılcı, girişimci ruhlu insan kaynağı olan lider olabiliyor. Girişimcin ne kadarsa o kadar zenginsin” diyen Başkan Sütçü, “Adana’da girişimciliğin gelişmesine katkı sağlayacak her kişi ve kurumun yanındayız” dedi.

 

Girişimcilik Ekosistemi Derneği Yönetim Kurulu Üyelerini AHOSB Yönetim Kurulu Toplantısı’nda ağırlayan Başkan Sütçü, “Adana olarak Türkiye’nin en güzel OSB’lerinden birini bünyemize kazandırdık. Bölgemiz avantajlarıyla diğer OSB’leri kıskandıracak nitelikte. Daha fazla girişimciyi, daha fazla yatırımcıyı bünyemize kazandırmak için altyapımızı sürekli geliştiriyor, OSB’mizi büyütüyoruz” diye konuştu.

 

Girişimcilik Ekosistemi (GED) Başkanı Esra Özden de Adana Hacı Sabancı OSB’nin Adana’nın en değerli hazinesi olduğuna vurgu yaparak, “Kent ekonomisinin son 20 yılında gurur duyulacak en önemli eser OSB’miz oldu. Kurucularına, bugünkü yöneticilerine minnet borçluyuz. Buradaki hemen hemen her fabrikada bir başarı öyküsü yazıldı. Girişimci olmak isteyene ‘Adana OSB’yi iyi oku’ dememiz kafi.  Girişimcilik ekosistemini etkin çalıştırarak Adana’nın ve ülkemizin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

GED Yönetim Kurulu Üyeleri Aysel Eyüpoğlu, Tezcan Altınordu’nun da katıldığı ziyarette AHSOSB’den  Başkan Vekili Osman Nuri Oğuz, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kaya, Denetim Kurulu Üyeleri Hilal Aksöz, Mustafa Fidan, Bölge Müdürü Mustafa Keskin de hazır bulundu. 

KURUMSAL ÜYELERİMİZ
 
   


BİZİ TAKİP EDİN
Derneğimizi Resmi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip edebilirsiniz.