BETA TRANSFORMATÖR

 

Transformatör Elektromekanik San. Tic. Ltd. Şti. Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. 15bin m² kapalı alan , 48,352 m² açık alan olmak üzere toplam 63,352 m² alanda hizmet vermektedir. Ürünlerimiz TSE 267 ve IEC 76 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İmalatlarımız TSE standart uygunluk ISO 9001: 2000 kalite sistem ve ISO 14001 çevre yönetim sistemi sertifikalarıyla belgelendirilmiştir. 23.01.2013’te ise laboratuarımız TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir.

 

Tip testlerimiz KEMA ve ICMET tarafından temin edilmiştir. ICMET’ten aldığımız bu belgelerde sağ üstte görüldüğü üzere Almanya Akreditasyon Kurumu tarafından da onaylanmıştır. ICMET’ten alınan her tip test belgesinde bu onay bulunmamakta. Fakat bizim belgelerimizde bu onay mevcuttur. KEMA ise dünyanın bir numaralı prestijine sahip belgesidir ve aldığımız tip test raporları tüm tip testleri içermektedir.

 

Ürünlerimizin %25’i yurt içi , %75’i ise 30’u aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. Yurtdışında onay aldığımız başlıca Enerji Bakanlığı kurumları Irak, Nijerya, Bahreyn, Afganistan ve Kenya’dır.

 

Fabrikamızın Başlıca Faaliyet Alanları: Güç Transformatörleri Dağıtım Transformatörleri Transformatör Bakım ve Onarım Kuru Tip Transformatörler Pad-mounted Transformatörler